www.trimenstudio.cz

Newsletter

Vymenujeme.cz

O firmě

Budova Trimen

Naše firma vznikla v roce 1992 pod názvem Trimen studio spol. s r.o. (Výpis z obchodního rejstříku - Městský soud v Praze oddíl C, vložka 13192).

Patek Philippe replica

Založena byla již v roce 1991 jako součást společnosti Trimen spol. s r.o.

Hlavní aktivitou společnosti je komplexní řešení interiérů se zaměřením na prodej kancelářského nábytku a sedacího nábytku. Jejich tvar, barvu a typ potahu můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Zařizujeme interiéry na klíč, včetně osvětlení, zátěžových koberců, PVC, vertikálních a horizontálních žaluzií a dalších doplňků. breitling replica Nábytek Vám dovezeme a smontujeme. Zvláštní důraz klademe na úklid po montáži. Naše nabídka standardně obsahuje návrh řešení na počítači. Nábytek dodáváme v co nejkratších možných termínech, a to jak od tuzemských tak i zahraničních výrobců. Samozřejmostí je poskytování záručního a pozáručního servisu.

Nejsou to planá slova, když Vám nabízíme komplexní služby od poskytnutí celkového pohledu přes vypracování návrhu, včetně vizualizace prostoru, až po profesionální instalaci nábytku s možností propojení kabelových sítí v našich stolových systémech a stoprocentní záruční i pozáruční servis.

Nábytek od nás používají renomované firmy již 10 let. Mezi naše klienty patří např. Allianz pojišťovna a.s., Business Centrum Chronos na Václavském náměstí v Praze, Transgas s.p., PVT nebo AGF Trading.

best rolex replica
Doporučujeme: